Informujemy, że w najbliższym czasie będziemy wzywać wszystkie osoby, których wnioski zostały wylosowane do udzielenia grantu w ramach projektu „Fotowoltaika w Gminie Supraśl” do stawienia się w Urzędzie Miejskim w Supraślu w celu podpisania umowy na przyznanie grantu.

Przypominamy, że każdy mieszkaniec któremu zostanie przyznany grant powinien zapoznać się szczegółowo z zapisami Regulaminu wyboru Grantobiorców i realizacji projektu pn. „Fotowoltaika w Gminie Supraśl” w szczególności w zakresie procedury wyboru Wykonawcy i rozliczenia grantu.

Poniżej ponownie załączamy dokumenty pomocne przy realizacji inwestycji (dokumenty dostępne były także w momencie ogłoszenia naboru, z zastrzeżeniem że wersja protokołu odbioru instalacji uległa zmianie).

Przypominamy także, że zgodnie z §5 ust.5 „Moc instalacji OZE powinna być dostosowana do rocznego zapotrzebowania na energię elektryczną/cieplną. Powinna ona zostać tak dobrana, aby całkowita ilość energii elektrycznej wyprodukowanej i odprowadzonej do sieci energetycznej przez instalację objętą grantem w rocznym okresie rozliczeniowym nie przekroczyła 120% całkowitej ilości energii elektrycznej pobranej z sieci energetycznej przez Grantobiorcę w tym samym okresie rozliczeniowym”. Dokładne wskazanie wielkości instalacji w każdym przypadku zostanie przedstawione w umowie.

Minimalny_zakres_uproszczonej_dokumentacji_technicznej_opracowywanej_przez_wykonawce_.doc

Wzor_Protokolu_odbioru_Instalacji_OZE.doc

Wzór Formularza_ofertowego.doc

Wzór protokołu wyboru ofert.doc

Wzór protokołu z pomiarów i sprawdzeń instalacji fotowoltaicznej.pdf

 

lupe logo

 

Kalendarium

 Wrzesień 2021 
PnWtŚrCzPtSoN
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Sesja Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.