Do 16 listopada br. można składać oferty na budowę placu zabaw i kompleksowe zagospodarowanie terenu przy Przedszkolu z O.I. im. Jana Pawła II w Supraślu. 

Zadanie to realizowane jest w ramach budżetu obywatelskiego gminy Supraśl.

Projekt „Budowa nowoczesnego placu zabaw i kompleksowe zagospodarowanie terenu przy Przedszkolu z O.I. im. Jana Pawła II w Supraślu” jest jednym z zadań ujętym do realizacji w budżecie gminy Supraśl w ramach Budżetu Obywatelskiego. Z uwagi na uwarunkowania ekonomiczne przewiduje się realizację tego projektu w okresie 2020-2022 zgodnie z założonym harmonogramem rzeczowo-finansowym.


Całość zamówienia przewiduje wykonanie małego i dużego placu zabaw. Mały plac zabaw zostanie dodatkowo ogrodzony. I tak na uprzednio przygotowanej nawierzchni przewidziano wykonanie ścieżki sensorycznej oraz usypanie nowej skarpy stanowiącej integralną część placu zabaw. Zamontowane zostaną elementy małej architektury: huśtawki, zestawy zabawowe typu „domek”, „tunel/drabinka”, „z wiaderkiem…”, „sklep do piaskownicy”, bujaki, piaskownice, karuzelę, linarium, hamak, koparkę do piaskownicy, zjeżdżalnie, ślizgawki na skarpie, ściankę wspinaczkową.

Projekt budowlany obejmuje także budowę amfiteatru czyli sceny z widownią, połączonej z istniejącym tarasem. Przebudowane ma być też istniejące główne wejście do budynku przedszkola. Schody i wejścia mają być poszerzone - pod kątem dostosowania budynku dla potrzeb osób niepełnosprawnych, zaś przy wejściu zamontowana będzie pochylnia.


Przy przedszkolu powstanie parking na 15 miejsc postojowych, w tym dostosowanych dla osób niepełnosprawnych, o nawierzchni z „geokraty”, kostki bezfazowej oraz płyty ażurowej. Ma być też nowy wjazd - z ulicy Szkolnej.


Całość będzie oświetlona i monitorowana. Inwestycja ma się zakończyć pod koniec sierpnia 2022 roku.

 

Pełna treść zamówienia - kliknij

 

plac zabaw przedszkole suprasl zoi

Aktualny plac zabaw przy supraskim przedszkolu gościł nie jedno pokolenie supraślan. 

Źródło zdjęcia: Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi im.Jana Pawła II w Supraślu

 

 

lupe logo

 

Kalendarium

 Sierpień 2021 
PnWtŚrCzPtSoN
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Sesja Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.