Od 7 do 24 września na terenie gminy Supraśl odbędzie się odbiór odpadów wielogabarytowych.

Odpady wielogabarytowe są to odpady o dużych rozmiarach takie jak: meble, dywany, materace, duże zabawki, wózki dziecięce, rowery itp.), opony od samochodów osobowych i jednośladów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (np. lodówki, pralki, kuchenki gazowe i mikrofalowe, telewizory, monitory, radioodbiorniki, komputery, laptopy, drukarki telefony, elektronarzędzia, itp.).


Nie wystawiamy:
• materiałów budowlanych i rozbiórkowych (np. gruzu, okien, drzwi, ceramiki sanitarnej, papy, itp.),
• odpadów wielkogabarytowych i opon wytworzonych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, w tym rolniczej (np. opony od maszyn rolniczych, ciągników, części od urządzeń rolniczych),
• żadnych części i elementów samochodowych (poza oponami od samochodów osobowych
i jednośladów),
• starej odzieży,
• odpadów, które powinny być umieszczone w pojemnikach i workach na odpady zmieszane lub segregowane,
• ziemi, popiołu, odpadów ogrodowych.

 

Odpady przeznaczone do odbioru należy wystawić przed posesję najpóźniej w dniu podanym w harmonogramie do godz. 6:00.

Zbiórka odpadów zacznie się od godz. 6:00 (nie wiemy ile odpadów wystawią mieszkańcy, więc zbiórka może trwać więcej niż jeden dzień).

Nie będą zabierane odpady ustawione w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego te odpady oraz wystawione już po przejechaniu tego samochodu przez daną ulicę/miejscowość.

 

HARMONOGRAM:

dzień

miejscowość

7 września

Grabówka: Agrestowa, Aloesowa, Ananasowa, Barwinkowa, Berberysowa, Borówkowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Cynamonowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Głogowa, Goryczkowa, Goździkowa, Hebanowa, Imbirowa, Jeżynowa, Konwaliowa, Koperkowa, Korzenna, Laurowa, Lawendowa, Leszczynowa, Leśna Polana, Liliowa, Lukrecjowa, Łopianowa, Macierzankowa, Magnoliowa, Mahoniowa, Malinowa, Miętowa, Mniszkowa, Nagietkowa, Rozmarynowa, Sekwojowa, Sportowa, Szałwiowa, Szosa Baranowicka, Szosa Supraska, Świerkowa, Waniliowa, Wypoczynkowa, Zielarska;

Majówka

8 września

Grabówka: Amerykańska, Berlińska, Brukselska, Ciołkowskiego, Dębowa, Dolna, Europejska, Graniczna, Jałowcowa, Klonowa, Klubowa, Kwiatowa, Leśna, Madrycka, Młodzieżowa, Modrzewiowa, Mokra, Morelowa, Myśliwska, Ottawska, Palmowa, Panamska, Poziomkowa, Praska, Prosta, Różana, Sadowa, Szczęśliwa, Wąska, Wiedeńska, Wiśniowa, Wspólna, Wysoka, posesje bez nazwy ulicy

9 września

Grabówka: Białostocka, Brazylijska, Helsińska, Hiszpańska, Indyjska, Jodłowa, Londyńska, Meksykańska, Oliwkowa, Orzechowa, Paryska, Portugalska, Rzymska, Waszyngtońska;

Sobolewo: Bobrowa, Bociania, Borsucza, Gronostajowa, Kanarkowa, Kormoranów, Królicza, Krucza, Lisia, Łosia, Niedźwiedzia, Przepiórcza, Rysia, Sarnia, Sobolewska, Sójki, Szosa Baranowicka, Szpacza, Tygrysia, Wiewiórcza, Wilcza, Zajęcza, Żabia, Żółwia, Żubrów, posesje bez nazwy ulicy

10 września

Sobolewo: Bobrowska, Gruszkowa, Henrykowska, Jabłoniowa, Jagodowa, Jelenia, Kamionkowska, Kryształowa, Łagodna, Millenium, Miła, Ogrodowa, Owocowa, Podlaska, Podleśna, Pogodna, Rybacka, Spacerowa, Stawowa, Szkolna, Śliwkowa, Tęczowa, Truskawkowa, Wesoła, Wiejska, Zaciszna;

14 września

Zaścianki: Adeńska, Afrykańska, Akacjowa, Bajeczna, Baśniowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Dakarska, Dolna, Egipska, Graniczna, Grecka, Kairska, Kasztanowa, Letnia, Lipowa, Majowa, Modrzewiowa, Pogodna, Polna, Produkcyjna, Słoneczna, Sosnowa, Topolowa, Wenecka, Wesoła, Wiosenna;

Grabówka: Górna, Zielony Zakątek

15 września

Zaścianki: Bałtycka, Bosmańska, Górka Tomka, Jacka Soplicy, Kasztelańska, Konrada, Marcina, Morska, Pana Tadeusza, Rejtana, Rybacka, Szklarniana, Szlachecka, Szosa Baranowicka, Usługowa, Wojskiego, Zaścianki, Ziemiańska;

16 września

Karakule, Ogrodniczki

17 września

Henrykowo, Sowlany, Ciasne

21 września

Supraśl: 11 Listopada, 3 Maja, Bójnowskiego, Butkiewicza i Ulmana, Cieliczańska, Klasztorna, Klonowa, Konarskiego, Krasny Las, Mareckiego, Modrzewiowa, Nowy Świat, Ogrodowa, Piaskowa, Posterunkowa, Rymarka, Sławińskiego, Świerkowa, Topolowa, Uroczysko Pustelnia, Zielona;

22 września

Supraśl: Brzozówka, Cegielniana, Chodakowskiego, Chodkiewicza, Dolna, Dublaka, Konopnickiej, Ojców Bazylianów, Osiedle Robotnicze, pl. T. Kościuszki, Sidorowicza, Słowackiego, Spółdzielcza, Staszica, Szkolna, Wróblewskiego, Zacherta, Żwirki i Wigury;

23 września

Supraśl: Al. Niepodległości, Białostocka, Grzybowa, Kodeksu Supraskiego, Leśna, Letniskowa, Lewitówka, Kościelna, Majowa, Nowa, Orla, Piłsudskiego, Podleśna, Podsupraśl, Sarnia, Sosnowa, Sowia, Tartaczna, Wczasowa, Wiewiórcza, Wróbla, Źródlana, Żurawia;

Dębowik Kolonia;

24 września

Cieliczanka, Jałówka, Kopna Góra, Kozły Kolonia, Krasne, Krasny Las, Łaźnie, Międzyrzecze, Podjałówka, Podłaźnie, Podsokołda, Sadowy Stok, Sokołda, Surażkowo, Turo Kol., Woronicze, Zacisze, Zdroje Kol., Zielona;

 

 

 

lupe logo

 

Kalendarium

 Wrzesień 2021 
PnWtŚrCzPtSoN
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Sesja Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.