W dniu 18 maja br. ( poniedziałek) odbyła się sesja Rady Miejskiej.
Radni miejscy zwrócili uwagę, że Starostwo Powiatowe w Białymstoku, które zorganizowało przetarg na prowadzenie przychodni w Supraślu powinno jeszcze raz przeanalizować sprawę i anulować przetarg na podstawie którego wyłoniono nowego dzierżawcę.
 
Burmistrz Supraśla również po raz kolejny zaapelował do Zarządu Powiatu Białostockiego aby nie podpisywać umowy z nowym dzierżawcą, gdyż może to spowodować zakłócenie opieki medycznej mieszkańców gminy.
 
Gmina Supraśl wyraża gotowość udostępnienia pomieszczeń w budynku tzw. sołtysówki na potrzeby przychodni jednakże będzie to wymagało podjęcia wielu czynności polegających na dostosowaniu pomieszczeń do potrzeb medycznych, a w szczególności zmiany planu zagospodarowania przestronnego. Cały proces może potrwać co najmniej 6 miesięcy.Przechodnia strona

 

hpr
 

Kalendarium

 Czerwiec 2026 
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Transmisja Sesji Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.