Od 11 do 28 maja 2020 na terenie gminy Supraśl, zgodnie z harmonogramem, odbędzie się odbiór odpadów wielkogabarytowych, opon od samochodów osobowych i jednośladów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
WYSTAWIAMY:
- meble, dywany, materace, duże zabawki, wózki dziecięce, rowery, itp.
- opony od samochodów osobowych i jednośladów,
- zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (np. lodówki, pralki, kuchenki gazowe i mikrofalowe, telewizory, monitory, radioodbiorniki, komputery, laptopy, drukarki, telefony, elektronarzędzia, itp.).
NIE WYSTAWIAMY:
- materiałów budowlanych i rozbiórkowych ( np. gruzu, okien, drzwi, ceramiki sanitarnej, papy, itp.),
- odpadów wielkogabarytowych i opon wytworzonych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, w tym rolniczej (np. opony od maszyn rolniczych, ciągników, części od urządzeń rolniczych),
- żadnych części i elementów samochodowych (poza oponami od samochodów osobowych i jednośladów),
- starej odzieży,
- odpadów, które powinny być umieszczone w pojemnikach i workach na odpady zmieszane lub segregowane,
- ziemi, popiołu, odpadów ogrodowych.
Odpady przeznaczone do odbioru należy wystawić przed posesję najpóźniej w dniu podanym w harmonogramie do godz. 6:00.
Zbiórka odpadów zacznie się od godz. 6:00 (nie wiemy ile odpadów wystawią mieszkańcy, więc zbiórka może trwać więcej niż jeden dzień).
Nie będą zabierane odpady ustawione w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego te odpady oraz wystawione już po przejechaniu tego samochodu przez daną ulicę/miejscowość.
Harmonogram:
dzień |
miejscowość |
11 maja |
Grabówka: Agrestowa, Aloesowa, Ananasowa, Barwinkowa, Berberysowa, Borówkowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Cynamonowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Głogowa, Goryczkowa, Goździkowa, Hebanowa, Imbirowa, Jeżynowa, Konwaliowa, Koperkowa, Korzenna, Laurowa, Lawendowa, Leszczynowa, Leśna Polana, Liliowa, Lukrecjowa, Łopianowa, Macierzankowa, Magnoliowa, Mahoniowa, Malinowa, Miętowa, Mniszkowa, Nagietkowa, Rozmarynowa, Sekwojowa, Sportowa, Szałwiowa, Szosa Baranowicka, Szosa Supraska, Świerkowa, Waniliowa, Wypoczynkowa, Zielarska; Majówka |
12 maja |
Grabówka: Amerykańska, Berlińska, Brukselska, Ciołkowskiego, Dębowa, Dolna, Europejska, Graniczna, Jałowcowa, Klonowa, Klubowa, Kwiatowa, Leśna, Madrycka, Młodzieżowa, Modrzewiowa, Mokra, Morelowa, Myśliwska, Ottawska, Palmowa, Panamska, Poziomkowa, Praska, Prosta, Różana, Sadowa, Szczęśliwa, Wąska, Wiedeńska, Wiśniowa, Wspólna, Wysoka, posesje bez nazwy ulicy |
13 maja |
Grabówka: Białostocka, Brazylijska, Helsińska, Hiszpańska, Indyjska, Jodłowa, Londyńska, Meksykańska, Oliwkowa, Orzechowa, Paryska, Portugalska, Rzymska, Waszyngtońska; Sobolewo: Bobrowa, Bociania, Borsucza, Gronostajowa, Kanarkowa, Kormoranów, Królicza, Krucza, Lisia, Łosia, Niedźwiedzia, Przepiórcza, Rysia, Sarnia, Sobolewska, Sójki, Szosa Baranowicka, Szpacza, Tygrysia, Wiewiórcza, Wilcza, Zajęcza, Żabia, Żółwia, Żubrów, posesje bez nazwy ulicy |
14 maja |
Sobolewo: Bobrowska, Gruszkowa, Henrykowska, Jabłoniowa, Jagodowa, Jelenia, Kamionkowska, Kryształowa, Łagodna, Millenium, Miła, Ogrodowa, Owocowa, Podlaska, Podleśna, Pogodna, Rybacka, Spacerowa, Stawowa, Szkolna, Śliwkowa, Tęczowa, Truskawkowa, Wesoła, Wiejska, Zaciszna |
18 maja |
Zaścianki: Adeńska, Afrykańska, Akacjowa, Bajeczna, Baśniowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Dakarska, Dolna, Egipska, Graniczna, Grecka, Kairska, Kasztanowa, Letnia, Lipowa, Majowa, Modrzewiowa, Pogodna, Polna, Produkcyjna, Słoneczna, Sosnowa, Topolowa, Wenecka, Wesoła, Wiosenna; Grabówka: Górna, Zielony Zakątek |
19 maja |
Zaścianki: Bałtycka, Bosmańska, Górka Tomka, Jacka Soplicy, Kasztelańska, Konrada, Marcina, Morska, Pana Tadeusza, Rejtana, Rybacka, Szklarniana, Szlachecka, Szosa Baranowicka, Usługowa, Wojskiego, Zaścianki, Ziemiańska |
20 maja |
Karakule, Ogrodniczki |
21 maja |
Henrykowo, Sowlany, Ciasne |
25 maja |
Supraśl: 11 Listopada, 3 Maja, Bójnowskiego, Butkiewicza i Ulmana, Cieliczańska, Klasztorna, Klonowa, Konarskiego, Krasny Las, Mareckiego, Modrzewiowa, Nowy Świat, Ogrodowa, Piaskowa, Posterunkowa, Rymarka, Sławińskiego, Świerkowa, Topolowa, Uroczysko Pustelnia, Zielona |
26 maja |
Supraśl: Brzozówka, Cegielniana, Chodakowskiego, Chodkiewicza, Dolna, Dublaka, Konopnickiej, Ojców Bazylianów, Osiedle Robotnicze, pl. T. Kościuszki, Sidorowicza, Słowackiego, Spółdzielcza, Staszica, Szkolna, Wróblewskiego, Zacherta, Żwirki i Wigury |
27 maja |
Supraśl: Al. Niepodległości, Białostocka, Grzybowa, Kodeksu Supraskiego, Leśna, Letniskowa, Lewitówka, Kościelna, Majowa, Nowa, Orla, Piłsudskiego, Podleśna, Podsupraśl, Sarnia, Sosnowa, Sowia, Tartaczna, Wczasowa, Wiewiórcza, Wróbla, Źródlana, Żurawia; Dębowik Kolonia |
28 maja |
Cieliczanka, Jałówka, Kopna Góra, Kozły Kolonia, Krasne, Krasny Las, Łaźnie, Międzyrzecze, Podjałówka, Podłaźnie, Podsokołda, Sadowy Stok, Sokołda, Surażkowo, Turo Kol., Woronicze, Zacisze, Zdroje Kol., Zielona |