Burmistrz Supraśla podpisał dziś umowę z wykonawcą inwestycji.

 

Ulica Ogrodowa w Sobolewie jest jedną z najczęściej podtapianych i bardzo często nieprzejezdnych ulic w Sobolewie. Remont obejmie budowę nawierzchni ulicy wraz z niezbędną infrastrukturą podziemną, tzn. kanalizacją deszczową, kanalizacją sanitarną, budową wodociągu, budową linii oświetlenia ulicznego oraz przebudową linii telekomunikacyjnej i linii energetycznej.

W ramach zamówienia przewidziano wykonanie: nawierzchni jezdni wraz ze skrzyżowaniami z drogami bocznymi z kostki brukowej, chodników i wjazdów z kostki brukowej betonowej z dostosowaniem do istniejących wjazdów bramowych, regulację armatury podziemnej do nowej nawierzchni jezdni, oznakowanie pionowe oraz przestawienie istniejących ogrodzeń działek przewidywanych do przejęcia na poszerzenie pasa drogowego.

Do przetargu ogłoszonego przez Burmistrza Supraśla przystąpiło siedem firm. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Kazimierz Samborski oraz B.J. „Bud” s.c. Roboty Drogowe, Budowlane i Instalacyjne Barbara Gierejkiewicz – Bonifatiuk, Jerzy Gierejkiewicz. 

Wartość prac wynosi prawie trzy i pół miliona złotych.

Na zdj. Radosław Dobrowolski- Burmistrz Supraśla i Kazimierz Samborski z firmy Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Kazimierz Samborski podczas podpisania umowy na remont ul. Ogrodowej w Sobolewie

Kalendarium

 Grudzień 2018 
PnWtŚrCzPtSoN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Sesja Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.