logo

Supraśl w ogólnopolskiej prasie

Uzdrowisko Supraśl cieszy się coraz większym zainteresowaniem ogólnopolskich mediów. Dowodem na to są nie tylko nominacje do prestiżowych nagród np. konkursu Teraz Polska czy plebiscytu Lider Rozwoju Lokalnego, ale liczne publikacje zachwalające walory turystyczno-uzdrowiskowe miasta. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się tematyka kręconych tu filmów "U Pana Boga ..." czy serialu "Blondynka".

Ogólnopolski magazyn Sielskie Życie poświęcił Supraślowi długi artykuł ilustrowany zdjęciami: Dusza Podlasia

Tygodnik Tele Tydzień (nr 24 z dnia 09.06.201r) poleca Uzdrowisko Supraśl na weekend:" (...) urocze miasteczko leżące na rozległej polanie Puszczy Knyszyńskiej łapie drugi, a właściwie to już trzeci oddech (...). To tu kręcono wiele scen serialu "Blondynka", a także filmu "U Pana Boga za miedzą". Do małego Supraśla, leżącego nad rzeką o tej samej nazwie, turyści zaglądają coraz częściej. Bo i jest po co! (...)".

Nad Supraślą

 

Amatorzy narciarstwa biegowego mogą przeczytać o supraskich trasach narciarskich w artykule na portalu nabiegowkach.pl

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju - mały projekt" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Napisz do nas

Dane kontaktowe

Adres:

Urząd Miejski w Supraślu

ul. Józefa Piłsudskiego 58

woj. podlaskie

16-030 Supraśl

 
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
tel.: 085 713 27 35
 
www:  suprasl.pl

Galeria

Obejrzyj największe atrakcje turystyczne:

Wszelkie prawa zastrzeżone | ©2021 Turystyka | zaloguj