logo
Dodaj swój wpis
Temat *
Nazwa użytkownika *
Email
Zawartość *
Obrazek weryfikacji * Captcha ImageReload Image
   
 

gość: supraśl

Byłem . Polecam gorąco do zwiedzenia tego uroczego miasteczka.

piątek, 31, październik 2014

Ewa: Supraśl inspiruje

Zachęcam wszystkie artystyczne dusze do odwiedzin, bo w Supraślu można znaleźć inspirację, wytchnienie i wspaniałe plenery, które warto uwieczniać na fotografiach!

poniedziałek, 20, październik 2014

Magda: Szwędaczki supraskie

Miałam przyjemność uczestniczyć w wycieczce pt. Szwędaczki supraskie, organizowanej codziennie przez sklep z rękodziełem Kopart. Gorąco polecam! Nocna eskapada z pochodniami, duchy na trasie, niesamowite opowieści przewodnika, którego wiedza o regionie jest naprawdę ogromna.

środa, 15, październik 2014

Michał: Piękny Supraśl

Wbrew temu co kreują media, Supraśl to nie muzeum przywiezionych z Rosji ikon, ale wielu atrakcji historycznych, przyrodniczych i turystycznych. To miasto o niezwykłym klimacie. Zostałem zauroczony Supraślem i jego okolicami.

niedziela, 22, wrzesień 2013

Anka: Przepięknie

Supraśl i okolice to przepiękne miejsce na ziemi. Bogactwo tradycji, kultury i religii. I ta wspaniała podlaska kuchia! Nic nie przebije baru Jarzębinka!

środa, 21, sierpień 2013

 

Powered by Phoca Guestbook

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju - mały projekt" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Napisz do nas

Dane kontaktowe

Adres:

Urząd Miejski w Supraślu

ul. Józefa Piłsudskiego 58

woj. podlaskie

16-030 Supraśl

 
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
tel.: 085 713 27 35
 
www:  suprasl.pl

Galeria

Obejrzyj największe atrakcje turystyczne:

Wszelkie prawa zastrzeżone | ©2021 Turystyka | zaloguj