logo
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9
Restauracja Knieja
miejscowość: Supraśl
Restauracja Knieja jest to restauracja o wyjątkowym i niepowtarzalnym klimacie, której charakter podkreśla malowniczy krajobraz Puszczy knyszyńskiej. Nasza restauracja ma na celu wprowadzić Państwa w arkan kuchni podlaskiej.
Restauracja "Łukaszówka"
miejscowość: Supraśl
Na podlaskiej mapie "smacznych miejsc" Łukaszówka zajmuje bardzo ważne miejsce. Restauracja jest utożsamiana z doskonałą, domową, regionalną kuchnią.
Restauracja "Biesiada"
miejscowość: Supraśl
"Nie ma bardziej szczerej miłości, niż miłość do jedzenia" Te słowa stanowią nasze motto od blisko 15 lat naszej działalności. Odwiedzając Supraśl warto nie tylko podziwiać uroki tego wspaniałego miasteczka, ale też skosztować proponowanych przez nas specjałów.
Bohema
miejscowość: Supraśl
Nasza restauracja zaspokoi gusty miłośników tradycyjnej podlaskiej kuchni, pozwoli delektować się staropolskim smakiem potraw oraz doskonałych trunków.
Resturacja "Borowinowy Zdrój"
miejscowość: Supraśl
Restauracja hotelowa to miejsce przygotowane zarówno do kameralnych spotkań w najbliższym gronie, jak i do organizacji wystawnych przyjęć okolicznościowych.
Pięć Dębów
miejscowość: Supraśl
Zajazd Sokołda
miejscowość: Sokołda
Serwujemy własne, ekologiczne wyroby: mięso, wędliny, ryby, sery, chleb wiejski, które powstają zgodnie z tradycyjnymi recepturami. Polecamy sprawdzone i cenione potrawy kuchni staropolskiej z elementami kuchni podlaskiej.
Restauracja Spiżarnia Smaków
miejscowość: Supraśl
Spiżarnia Smaków to uwodzicielka zmysłów! Kusi od progu przytulnymi wnętrzami, nęci zapachami i smakiem rozpływających się w ustach dań kuchni domowej i regionalnej. Odkryj ją dla siebie.
« Początek Poprzednia 1 2 Następna Koniec »

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju - mały projekt" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Napisz do nas

Dane kontaktowe

Adres:

Urząd Miejski w Supraślu

ul. Józefa Piłsudskiego 58

woj. podlaskie

16-030 Supraśl

 
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
tel.: 085 713 27 35
 
www:  suprasl.pl

Galeria

Obejrzyj największe atrakcje turystyczne:

Wszelkie prawa zastrzeżone | ©2021 Turystyka | zaloguj