logo
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9
Restauracja Knieja
place: Supraśl
Restauracja Knieja jest to restauracja o wyjątkowym i niepowtarzalnym klimacie, której charakter podkreśla malowniczy krajobraz Puszczy knyszyńskiej. Nasza restauracja ma na celu wprowadzić Państwa w arkan kuchni podlaskiej.
Restauracja "Łukaszówka"
place: Supraśl
Na podlaskiej mapie "smacznych miejsc" Łukaszówka zajmuje bardzo ważne miejsce. Restauracja jest utożsamiana z doskonałą, domową, regionalną kuchnią.
Restauracja "Biesiada"
place: Supraśl
"Nie ma bardziej szczerej miłości, niż miłość do jedzenia" Te słowa stanowią nasze motto od blisko 15 lat naszej działalności. Odwiedzając Supraśl warto nie tylko podziwiać uroki tego wspaniałego miasteczka, ale też skosztować proponowanych przez nas specjałów.
Bohema
place: Supraśl
Nasza restauracja zaspokoi gusty miłośników tradycyjnej podlaskiej kuchni, pozwoli delektować się staropolskim smakiem potraw oraz doskonałych trunków.
Resturacja "Borowinowy Zdrój"
place: Supraśl
Restauracja hotelowa to miejsce przygotowane zarówno do kameralnych spotkań w najbliższym gronie, jak i do organizacji wystawnych przyjęć okolicznościowych.
Pięć Dębów
place: Supraśl
Zajazd Sokołda
place: Sokołda
Serwujemy własne, ekologiczne wyroby: mięso, wędliny, ryby, sery, chleb wiejski, które powstają zgodnie z tradycyjnymi recepturami. Polecamy sprawdzone i cenione potrawy kuchni staropolskiej z elementami kuchni podlaskiej.
Restauracja Spiżarnia Smaków
place: Supraśl
Spiżarnia Smaków to uwodzicielka zmysłów! Kusi od progu przytulnymi wnętrzami, nęci zapachami i smakiem rozpływających się w ustach dań kuchni domowej i regionalnej. Odkryj ją dla siebie.
« Start Previous 1 2 Next End »

Projekt   współfinansowany   ze   środków
Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program   Rozwoju  Obszarów   Wiejskich
na lata 2007 – 2013

Write to us

Contact details

Adres:

Urząd Miejski w Supraślu

ul. Józefa Piłsudskiego 58

woj. podlaskie

16-030 Supraśl

 
mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
tel.: 085 713 27 35
 
www:  suprasl.pl

Gallery

Obejrzyj największe atrakcje turystyczne:

Wszelkie prawa zastrzeżone | ©2021 Turystyka | zaloguj