Wykonawca robót drogowych UAB Siauliu Plentas Sp. z o.o. oddział w Polsce informuje, że od 02.03.2020 r. od godziny 8.00 wprowadzona zostanie Tymczasową Organizacje Ruchu na czas budowy kanału deszczowego i uzbrojenia podziemnego ul. Dolnej.

 

 

W   związku   z   powyższym   wystąpią   utrudnienia   komunikacyjne,   polegające   na fragmentarycznym wyłączaniu z ruchu ul. Dolnej. Odcinek objęty pracami - od ulicy Sosnowej do ulicy Granicznej zostanie podzielony na etapy:

♦   W I etapie zostanie zamknięty odcinek ul. Sosnowej do ul. Bajecznej (skrzyżowania tych ulic będą przejezdne),

♦   W II etapie zostanie zamknięty odcinek od ul. Bajecznej do ul. Wiosennej,

♦   W III etapie zostanie zamknięty odcinek od ul. Wiosennej do ul. Wesołej,

♦   W IV etapie zostanie zamknięty odcinek od ul. Wesołej do ul. Letniej,

♦   W V etapie zostanie zamknięty odcinek od ul. Letniej do ul. Granicznej,

Zostaną zamontowane znaki ostrzegawcze i informujące kierowców o braku przejezdności lub zawężeniu jezdni. Mieszkańcy pobliskich posesji będą na bieżąco informowani o utrudnieniach w ruchu i zorganizowanych objazdach. W zależności od stanu zaawansowania robót ruch będzie odbywał się ulicami dochodzącymi do ul. Dolnej lub równoległymi, tj. ul. Słoneczną ,Majową, Polną. W związku z prowadzonymi robotami kanalizacyjnymi i drogowymi wyżej wymienionych fragmentów drogi, dojazd do posesji leżących na danym odcinku będzie momentami utrudniony lub niemożliwy.

Planowane utrudnienia w ruchu potrwają do sierpnia 2020 roku.

 

lupe logo

 

Kalendarium

 Luty 2021 
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Sesja Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.