Władze PKS Nova zapewniły Burmistrza Supraśla o nowym taborze.

Burmistrz Radosław Dobrowolski przyjął delegację PKS Nova na czele z prezesem Andrzejem Mioduszewskim. Spotkanie dotyczyło dalszej współpracy w ramach świadczenia przez PKS przewozów na trasie Supraśl – Białystok - Supraśl. W jej ramach będą zakupione trzy nowoczesne autobusy, które obsłużą wyłącznie połączenie Supraśla z Białymstokiem.

Nowy, wyodrębniony dla nas tabor to nowoczesne wnętrze, więcej miejsc siedzących, a także pełne przystosowanie dla osób niepełnosprawnych. Ustalono też, że na przystanku pod estakadą w Krasnem, będzie można przywoływać autobus na żądanie poprzez specjalny sygnalizator na bazie GPS, tak, aby autobusy nie musiały tam zjeżdżać na próżno. Część kursów będzie również wyodrębniona do supraskiej strefy uzdrowiskowej (bezpośrednie okolice szpitala uzdrowiskowego).

Dzięki długofalowej współpracy z PKS obsługiwanej przez dedykowane nowoczesne autobusy, możliwe będzie znaczne podniesienie komfortu i jakości świadczonych usług, na których tak zależy władzom miasta i wszystkim podróżnym.

pks2 2pks3pks4pks2 1

 

lupe logo

 

Kalendarium

 Grudzień 2020 
PnWtŚrCzPtSoN
 
   

Nadchodzące wydarzenia

Wystawa prac Z. Waszczeni...

listopad
poniedziałek
16
Miejsce: Galeria Ikon w Supraślu
ul. Chodakowskiego 3
 

Sesja Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.