Przedstawiciele młodzieży z różnych krajów: Chin, Ukrainy, Rosji, czy Turcji, którzy przebywają w Polsce w ramach AIESEC, opowie o swoich krajach: społeczeństwie, kulturze, kulinariach. Młodzi ludzie będą także uczyć języków obcych. A wszystko to w świetlicach na terenie naszej gminy w ramach tegorocznego programu "Wychowawca podwórkowy".

 

Dziś z młodymi gośćmi z zagranicy spotkał się Burmistrz Supraśla Radosław Dobrowolski - Cieszymy się z Waszej obecności i liczymy, że dzięki niej dzieciaki z terenu naszej gminy będą mogły lepiej poznać specyfikę innych, niż Polska krajów oraz zainteresować się Waszą kulturą i spojrzeniem na świat. - powiedział burmistrz.

Harmonogram programu: WYCHOWAWCA PODWÓRKOWY W GMINIE SUPRAŚL (KLIKNIJ)

AIESEC1

AIESEC4

AIESEC3

 

 

lupe logo

 

Kalendarium

 Sierpień 2020 
PnWtŚrCzPtSoN
     
      

Nadchodzące wydarzenia

Wystawa o Polskim Państwi...

lipiec
środa
15
Od 15 lipca b.r. w Parku Saskim można oglądać nową wystawę historyczną o...
 - 00:00

Zamknięcie drogi w Sowlan...

sierpień
środa
12
W dniach 12-13 sierpnia w związku z wykonywaniem warstwy ścieralnej będzie zamknięta droga...
00:00 - 23:59

VI Międzynarodowy Kongres...

wrzesień
niedziela
13
VI Międzynarodowy Kongres „EKO FORUM” odbędzie się w dniach 13-14 września 2020 roku. W...
11:00 - 16:00

Sesja Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.